Oddala się IPO Transition Technologies MS, dostawcy outsourcingu IT. Spółka wstrzymuje prace nad prospektem emisyjnym
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
09 mar 2022, 09:36

Oddala się IPO Transition Technologies MS, dostawcy outsourcingu IT. Spółka wstrzymuje prace nad prospektem emisyjnym

Prace nad zatwierdzeniem prospektu emisyjnego Transition Technologies MS zostały zawieszone. Spółka miała zamiar przeprowadzić ofertę publiczną akcji nowej emisji i pozyskać środki na przejęcia spółek z branży. Planowany był też debiut na głównym rynku GPW jeszcze w marcu 2022 r.

O wstrzymaniu prac nad zatwierdzeniem prospektu emisyjnego poinformowała Komisja Nadzoru Finansowego. Ani KNF, ani spółka nie podały przyczyny zawieszenia prac. Tym samym odciąga się w czasie planowana na I kwartał tego roku oferta publiczna i debiut. 

Transition Technologies MS miało zamiar zaoferować wyłącznie akcje nowej emisji w celu zebrania środków na dokonanie szeregu akwizycji. Spółka zamierza przyspieszyć rozwój poprzez selektywny dobór zagranicznych podmiotów z sektora IT do przejęcia. Dotychczasowi akcjonariusze nie mieli sprzedawać własnych akcji.

Zobacz także: Transition Technologies MS, dostawca outsourcingu IT, zapowiada ofertę publiczną i debiut na GPW

Dostawca outsourcingu IT

Transition Technologies MS należy do Grupy Transition Technologies – jednego z największych w Polsce podmiotów w branży IT. Jest dostawcą nowoczesnego outsourcingu i świadczeniu usług IT dla firm w modelu managed services (usługi zarządzane).

„TTMS wdraża najnowocześniejsze i najbardziej pożądane rozwiązania światowych liderów IT, między innymi związane z transformacją cyfrową w obszarze sprzedaży i marketingu online, przetwarzaniem w chmurze czy bezpieczeństwem informacji. W ramach świadczenia usług na rzecz klientów Spółka korzysta z zaawansowanych rozwiązań obejmujących m.in. platformę Salesforce, platformę Adobe Experience Manager czy rozwiązania chmurowe Microsoft.” - podaje spółka.

Zobacz także: Debiuty, artykuły, analizy IPO w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.