Debiut Black Rose Projects na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Wiadomości
25 maj 2022, 10:41

Debiut Black Rose Projects na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Black Rose Projects to spółka działająca w branży gier od 2018 roku. Początkowo firma zajmowała się portowaniem gier na konsole, a teraz zamierza poszerzyć model biznesowy o produkcję własnych tytułów na PC.

Spółka aktualnie przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect. Dotychczas Black Rose Projects wykonało ponad 90 portów gier na konsole wszystkich generacji. W swoim modelu biznesowym zakłada również produkcję własnych tytułów przeznaczonych na PC i aktualnie trwa produkcja dwóch autorskich gier. Pierwszym autorskim projektem jest Dark Moonlight, survival horror, którego premiera została zaplanowana na II kwartał 2023 roku. Drugą produkcją jest taktyczna rozgrywka strategiczna Spooky Lord, która powinna zadebiutować na rynku gier jeszcze w IV kwartale 2022 roku.

Zgodnie z wynikami finansowymi Black Rose Projects, w I kwartale 2022 roku spółka odnotowała przychód na poziomie 1,1 mln zł. Zysk netto przekroczył 226 tys. zł. Poprzedni rok studio zamknęło z wynikiem ponad 3,07 mln zł przychodu i 1,16 mln zł zysku netto.

W środę, 25 maja 2022 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Black Rose Projects, Łukaszem Bajno. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły debiutu na NewConnect oraz dalsze plany rozwoju na rynku gier. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 25 maja 2022 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.