Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202273.81-1.523170
mWIG405228.78-2.095341
sWIG8020067.69-1.5311654
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
BBIDEV$BBD7.14009.51
PRIMAMODA$PMA1.30008.33
TBULL$TBL16.46008.29
INTERBUD$ITB1.34008.06
PRIMETECH$PTH1.22007.96
KREDYTIN$KRI18.40007.60
BENEFIT$BFT629.00006.43
MILKILAND$MLK1.54006.21
ATLASEST$ATL2.54005.83
RAFAKO$RFK1.51004.86
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
YOLO$YOL2.1400-15.75
MERCATOR$MRC75.7000-13.19
MABION$MAB49.7000-9.47
PLAZACNTR$PLZ2.6230-8.61
ZREMB$ZRE1.6200-7.16
SKARBIEC$SKH30.5000-7.01
IMPERIO$IMP2.4000-6.98
MEXPOLSKA$MEX2.0400-6.85
BUMECH$BMC20.5000-6.82
MILLENNIUM$MIL8.3800-6.73

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.