Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201733.04-1.894160
mWIG404130.61-0.4718193
sWIG8017922.150.1235369
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
PRIMETECH$PTH1.100010.00
IBSM$IBS62.50009.65
ONDE$OND10.348.61
KRVITAMIN$KVT13.40007.89
CELTIC$CPD9.60007.87
PURE$PUR39.55007.33
GREENX$GRX1.667.10
DIGITREE$DTR13.00006.56
MONNARI$MON5.30006.53
GAMFACTOR$GIF6.106.27
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
INVISTA$NTC1.2100-9.02
MEGARON$MEG10.7000-8.55
RANKPROGR$RNK1.8000-8.16
OVOSTAR$OVO43.8000-5.60
ATMGRUPA$ATG3.5000-5.15
PKNORLEN$PKN64.9000-4.89
PEPEES$PPS1.3800-4.83
R22$R2240.0000-4.53
SILVANO$SFG4.2000-4.52
REMAK$RMK12.0500-4.37

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.