Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201669.051.021730
mWIG404152.140.652596
sWIG8017787.110.48471617
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
MBWS$MBW7.96006.70
KPPD$KPD91.80006.25
INPRO$INP5.35005.94
GROCLIN$GCN1.76405.63
EUROHOLD$EHG5.47905.37
ATMGRUPA$ATG3.50005.11
RYVU$RVU40.85004.74
MEDICALG$MDG9.25004.64
MEXPOLSKA$MEX2.34004.00
ZEPAK$ZEP32.95003.62
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
INVISTA$INV3.5400-11.50
NOVITA$NVT120.0000-5.14
NEXITY$NXG2.7000-4.93
PATENTUS$PAT1.6000-4.48
XTPL$XTP61.6000-4.35
QUERCUS$QRS3.2600-4.12
CPGROUP$CPG10.0000-3.85
ARTIFEX$ART7.6400-3.78
FASING$FSG15.7000-3.68
KSGAGRO$KSG2.2700-3.61

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.