Czat inwestorski Grupa Pracuj - Podsumowanie 2023 roku i dalsze perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
09 kwi 2024, 11:32

Podsumowanie 2023 roku i dalsze perspektywy rozwoju Grupy Pracuj - czat inwestorski z zarządem spółki

Grupa Pracuj to wiodąca platforma technologiczna w branży HR w Europie. Spółka wspiera przedsiębiorstwa w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Marki należące do Grupy tworzą zaawansowany cyfrowy ekosystem dla branży HR, spośród których najważniejsze to Pracuj.pl i eRecruiter w Polsce, softgarden w Niemczech oraz Robota.ua w Ukrainie.

Łączne przychody Grupy Pracuj osiągnięte w 2023 roku wyniosły 724,4 mln zł i były o 19% wyższe niż w 2022 roku, skorygowana EBITDA wzrosła o ponad 8% do 330,4 mln zł, natomiast skonsolidowany zysk netto wzrósł o ponad 14% do 187,7 mln zł.

Liczba projektów rekrutacyjnych w serwisie Pracuj.pl w ubiegłym roku sięgnęła 491 tys. i była o 10,8% niższa niż w 2022 roku, kiedy to obserwowano popandemiczne ożywienie na rynku rekrutacyjnym. Średnia cena projektów rekrutacyjnych sprzedanych w minionym roku wzrosła z kolei o 9,6% do 898 zł, co skompensowało spadek wolumenu. Jednocześnie, do rekordowego poziomu ponad 59 tys. wzrosła liczba aktywnych klientów serwisu Pracuj.pl.

O wynikach finansowych Grupy Pracuj oraz jej planach rozwoju będzie można porozmawiać podczas czatu inwestorskiego z przedstawicielami spółki – dyrektorem finansowym, Gracjanem Fiedorowiczem, oraz dyrektorem zarządzającym, Rafałem Nachyną.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 9 kwietnia 2024 r. o godz. 13:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.