Redakcja StrefaInwestorow.pl | StrefaInwestorow.pl

Redakcja StrefaInwestorow.pl

Redakcja Strefy Inwestorów to zespół aktywnych inwestorów giełdowych, codziennie śledzących sytuację rynkową i dzielących się swoją wiedzą na łamach serwisu.

Paweł Biedrzycki (Paweł Biedrzycki)

Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków.

Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych - skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach dla inwestorów, takich jak Skuteczny Inwestor, czy Profesjonalny Inwestor.

Ewa Walkowiak (Ewa)

Od 9 lat czynnie inwestuje na GPW. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu wykorzystania metod analizy technicznej, w tym technik DiNapoli’ego (Tradecom Investments, Piotr Grela DiNapoli Expert), "Eliot Trading oraz geometria rynku" (Paweł Szczepanik), "Analiza techniczna w teorii i praktyce" (EduCentrum).

Członek Strefy Inwestorów od początku jej istnienia - prowadzi autorski wątek pod tytułem "W poszukiwaniu sygnałów", w którym analizuje bieżące wydarzenia rynkowe, poszukując walorów wartych uwagi inwestorów. Koncentruje się w głównej mierze na inwestowaniu w akcje spółek notowanych na GPW.

Tomasz Krynicki (tchoman)

Aktywny inwestor giełdowy na GPW od 9 lat. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie zatrudniony w IT, wcześniej przez 17 lat prywatny przedsiębiorca.

Członek Strefy Inwestorów od początku jej istnienia. Na łamach serwisu prowadzi autorski wątek, zatytułowany„Impuls i korekta”, w którym na bieżąco analizuje wydarzenia rynkowe, ze szczególnym uwzględnieniem rynków lewarowanych. Jego zainteresowanie inwestycyjne koncentruje się w głównej mierze na rynku instrumentów pochodnych notowanych na GPW.

Piotr Kwestarz (Piotr Kwestarz)

Aktywny inwestor giełdowy na rynku akcji polskich. Posiada 16-letnie doświadczenie rynkowe. Magister fizyki i inżynier informatyki. Specjalizuje się w analizie opartej o fundamenty finansowe. Analizuje debiuty giełdowe oraz pisze o spółkach dywidendowych.

Analityk i redaktor serwisu StrefaInwestorow.pl. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych - skanera rynku giełdowego Sindicator.net.

Natalia Kieszek (Natalia Kieszek)

W Strefie Inwestorów od 2019 roku. Jako dziennikarz, specjalizuje się w tematyce spółek gamingowych. Pisze również na tematy gospodarcze i ekonomiczne.

Aleksandra Kiwacka (Aleksandra Kiwacka)

Rafał Irzyński (Rafał Irzyński)

Piotr Maciążek (Piotr Maciążek)

Wiadomości Giełdowe (Wiadomości)

Szymon Machalica (Szymon Machalica)

Wiola Hass (Wioletta Hass)